ПРИХОДЬ НА РОБОТУ! 

MODERN EXPO — ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РИТЕЙЛУ ТА ДОСТАВКИ ОСТАННЬОЇ МИЛІ.   

MODERN EXPO ПОСТАЧАЄ ПРОДУКЦІЮ У ПОНАД 75 КРАЇН.

МИ ПОСТІЙНО РОЗВИВАЄМОСЬ І ЗМІНЮЄМОСЬ, ЩОБ СТАТИ КРАЩИМИ.

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ НАЙУСПІШНІШІ КОМПАНІЇ УСЬОГО СВІТУ:  

НАША КОМАНДА — ЦЕ: 

2 200 СМІЛИВИХ ТА ТАЛАНОВИТИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКІ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ ТА ДОСЯГАЮТЬ НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ. МИ МОЛОДІ, СУЧАСНІ, РІЗНІ ТА ВІЛЬНІ У СВОЇХ ІДЕЯХ.


MODERN EXPO РАДА ВІТАТИ У СВОЇЙ КОМАНДІ ТАЛАНОВИТИХ ФАХІВЦІВ!


МИ ПРАГНЕМО СТАТИ МАЙДАНЧИКОМ, ЩО ОБ'ЄДНУЄ ТВОРЧИХ, ЗАВЗЯТИХ І ЦІЛЕСПРЯМОВАНИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ГОТОВІ СТВОРЮВАТИ МАЙБУТНЄ РАЗОМ ІЗ НАМИ! 


ТОЖ, ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ТЕБЕ:

 

МИ ПРОПОНУЄМО 


 ЗНАЙДИ ВІДПОВІДІ НА УСІ ЗАПИТАННЯ

Який графік роботи?


Для наших колег, які працюють у департаменті виробництва, графік є позмінним — 2/2. Зміна становить 11.5 год, що передбачає 4 технічні перерви та обід. Ми забезпечуємо безпеку та комфорт для кожного працівника.


Ваша компанія сталий роботодавець?


Ми створюємо умови, які приваблюють і утримують висококваліфікованих співробітників на тривалий термін. Ми забезпечуємо тільки офіційне працевлаштування і дотримуємось прозорої системи оплати, без використання "зарплат в конвертах". Також, ми дотримуємось екологічних стандартів та турбуємось про здоров'я наших працівників та довкілля.


Чи обов'язковий досвід роботи?


Зовсім ні! Ми проводимо навчання, а наші експерти залюбки поділяться усіма тонкощами професії! Влаштувавшись до нас працювати, Ви не лише отримаєте хорошу заробітну плату, але й зможете освоїти нову спеціальність.


Чи є у вас випробувальний період і скільки він триває?


Так, у нашій компанії передбачений випробувальний період, який триває 3 місяці. Випробувальний період включений до строкового трудового договору. Під час цього періоду ми допомагаємо Вам адаптуватися, намагаємось створити умови, щоб Ви найкраще проявили себе в обраній спеціальності. Після успішного завершення випробувального періоду трудовий договір автоматично пролонгується.

ПРИЄДНУЙСЯ — ПОПРАЦЮЄМО!